Wednesday, 6 Jul 2022

Nauka gotowania wirtualne – kuchnia hiszpańska

Lekcje kulinarne internetowe dla firm przygotowuje pasjonat kuchni hiszpańskiej, Adrian Stojewski. Opracowane przez niego kursy kulinarne online to świetne rozwiązanie, bo osoby, które nim są zainteresowane nie powinny się jakkolwiek ograniczać. Lekcje z gotowania tego typu mogą być zrealizowane w całej Polsce. Świetnie sprawdzają się w ramach zajęć mających na celu integrację w nowym teamie lub jako forma obchodzenia wigilii pracowniczej albo innego istotnego wydarzenia w danej firmie.

Obecnie znacznie bardziej zwraca się wzgląd na możliwość wykonywania różnych rzeczy zdalnie i wiele pracowników z przeróżnych firm zatrudnionych jest w odległych miejscach. Z tego powodu kursy kulinarne online są idealną okazją do tego, żeby team mógł spędzić wspólnie czas, bez jakichkolwiek ograniczeń. Wszystko przebiega w nieoficjalnej atmosferze, co jest o wiele bardziej motywujące. Uczestnicy zajęć mają zapewnione gotowanie pod opieką doświadczonego szefa kuchni, który dotychczasowo wyszkolił już wiele tysięcy entuzjastów gotowania.

Zajęcia takie jak lekcje gotowania online mogą odbyć się także po angielsku, dlatego dużo korporacji chętnie weźmie w nich udział. Kursanci, którzy zdecydowani są na wzięcie udziału w interesujących warsztatach mogą oczekiwać na to, że wszystkie składniki będą mieć dostarczane pod drzwi. Relacje na żywo z nauka gotowania online odbywają się w profesjonalnym studio kulinarnym, w trybie Full HD. Można skorzystać z Microsoft Teams, Zoom, Skypa, Webex, YouTube lub innych platform.

Zobacz też