Wednesday, 6 Jul 2022

Leki na potencję lub wizyta u seksuologa?

Sporo osób sądzi, że w trakcie ciąży nie trzeba ze sobą współżyć. Aczkolwiek, jak się okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem szczególnej troskliwości, czułości i nawiązywania bliższej więzi. Dwustronne okazywanie sobie uczuć o wiele wzmacnia miłość, skutkiem tego w tym momencie nie należy poddawać ze zbliżeń.

Większa część przyszłych mam w największym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze oraz wówczas towarzyszyć im może znacznie większy apetyt na dwustronne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – facetów zachwycają kobiety, jakie nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w kobiecym ciele właściwe hormony, przez speców nazywane hormonami ciążowymi, lecz kiedy u faceta pojawiają się komplikacje, na przykład ze stresu, można wspomóc go przez leki na potencję. To oczywiście one wyostrzają kobiece zmysły, to właśnie dzięki czemu wolno czerpać dwoistą radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega także kobiecy temperament.

Zobacz też